ЛЕТ
Choose profile:
Workshop
  • Distributor
  • Driver
A man following a Valeo webinar

Školení Valeo: jednoduché řešení

Valeo Service je nejen významným hráčem v oblasti nových technologií, ale prostřednictvím svého Tech´Care temu je i hlavním hráčem ve školení a workshopech. Školení jsou zajišťována formou moderních webinářů a e-learningových modulů a workshopy přímo v místě Vašeho autoservisu. Školení provádí zkušení trenéři, kteří mají dlouholeté zkušenosti na trhu náhradních dílů.V roce 2020 provedla společnost Valeo Service 45 000 webinářů, kterých se účastnilo více než 60 000 posluchačů.On line školení Vám umožňuje vzdělávání kdykoliv to vyhovuje Vám a Vašim zaměstnancům - večer, o víkendu, v průběhu přestávky na dílně. To ušetří cenný čas v autoservisu, který pak můžete věnovat tomu, co umíte nejlépe.Důvěřujet Valeo Service v oblasti školení.

Valeo service Czech Republic Automotive Specialist

Valeo Service: Váš celosvětový specialista na náhradní díly

Valeo je dodavatelem automobilového průmyslu a partnerem výrobců vozidel po celém světě.Jako technologický lídr navrhuje inovativní řešení pro chytrou mobilitu, se zvláštním důrazem na autonomní řízení a snižování emisí CO2.

Díky své unikátní pozici technologického lídra v oblastech, které jsou podstatou přeměny automobilového průmyslu a udržitelné mobility po celém světe, bude Valeo hrát významnou roli v mobilitě zítřka.Valeo Service, součást skupiny Valeo, celosvětový specialista na náhradní díly, dodává své produkty jak výrobcům vozidel, tak i nezávislým subjektům na trhu náhradních dílů. Jako globální dodavatel pro automobilový průmysl působí Valeo ve 33 zemích, navrhuje inovativní technologie a systémy, díky nimž budou vozy budoucnosti intuitivnější, autonomnější, propojenější a šetrnější k životnímu prostředí.

Vyhledejte kontakt na Valeo Service ve Vaší zemi.
Valeo Service Eastern Europe

Representatives in the Czech Republic

Adam Petrik

adam.petrik@valeo.comStanislav Popelka 

stanislav.popelka@valeo.com