Choose profile:
Workshop
  • Distributor
  • Driver
en-com
A man following a Valeo webinar

Školení Valeo: jednoduché řešení

Valeo Service je nejen významným hráčem v oblasti nových technologií, ale prostřednictvím svého Tech´Care temu je i hlavním hráčem ve školení a workshopech. Školení jsou zajišťována formou moderních webinářů a e-learningových modulů a workshopy přímo v místě Vašeho autoservisu. Školení provádí zkušení trenéři, kteří mají dlouholeté zkušenosti na trhu náhradních dílů.

V roce 2020 provedla společnost Valeo Service 45 000 webinářů, kterých se účastnilo více než 60 000 posluchačů.

On line školení Vám umožňuje vzdělávání kdykoliv to vyhovuje Vám a Vašim zaměstnancům - večer, o víkendu, v průběhu přestávky na dílně. To ušetří cenný čas v autoservisu, který pak můžete věnovat tomu, co umíte nejlépe.

Důvěřujet Valeo Service v oblasti školení.

Valeo service Czech Republic Automotive Specialist

Valeo Service: Váš celosvětový specialista na náhradní díly

Valeo je dodavatelem automobilového průmyslu a partnerem výrobců vozidel po celém světě.

Jako technologický lídr navrhuje inovativní řešení pro chytrou mobilitu, se zvláštním důrazem na autonomní řízení a snižování emisí CO2.
Díky své unikátní pozici technologického lídra v oblastech, které jsou podstatou přeměny automobilového průmyslu a udržitelné mobility po celém světe, bude Valeo hrát významnou roli v mobilitě zítřka.

Valeo Service, součást skupiny Valeo, celosvětový specialista na náhradní díly, dodává své produkty jak výrobcům vozidel, tak i nezávislým subjektům na trhu náhradních dílů. Jako globální dodavatel pro automobilový průmysl působí Valeo ve 33 zemích, navrhuje inovativní technologie a systémy, díky nimž budou vozy budoucnosti intuitivnější, autonomnější, propojenější a šetrnější k životnímu prostředí.

Vyhledejte kontakt na Valeo Service ve Vaší zemi.
Valeo Service Eastern Europe

Representatives in the Czech Republic

Adam Petrik
adam.petrik@valeo.com


Stanislav Popelka 
stanislav.popelka@valeo.com