ЛЕТ
Choose profile:
Workshop
  • Distributor
  • Driver

ПОДВІЙНЕ СУХЕ ЗЧЕПЛЕННЯ VALEO

СМАРТ-ТЕХНОЛОГІЯ СИСТЕМ ПЕРЕДАЧІ ПРИВОДУ З ЯКІСТЮ ОЕ, ЩО ГАРАНТУЄ ВИНЯТКОВУ ШВИДКІСТЬ РЕАКЦІЇ І КОМФОРТ ВИКОРИСТАННЯ.

Основна унікальна торговельна пропозиція (USP) 100 % технологія OE

Особливості

  • Плавне перемикання передач і економія палива за рахунок незалежного і точного управління сер¬воприводом зчеплення.
  • 7-ступенева коробка передач забезпечує на 15 % швидше переми¬кання передач порівняно із 6-ступеневою коробкою попереднього покоління. Зниження викидів CО2.
  • Плавність і безперерв¬ність прискорення в поєднанні з міні¬мальними втратами крутного моменту.
  • Незабутні враження під час водіння завдяки точному електромеха¬нічному управлінню перемиканням передач.

Компанія Valeo випускає на вторинний ринок подвійне сухе зчеплення (Dual Dry Clutch), розроблене для того, щоб забезпечити унікальні враження під час водіння і знизити рівень викидів CО2. Це рішення забезпечує швидке перемикання передач, плавне і потужне прискорення та мінімізацію NVH (шуму і вібрації).

НОВИЙ ПРОДУКТ В АСОРТИМЕНТІ VALEO

У 2020 році компанія Valeo випустила на ринок запасних частин подвійне сухе зчеплення. Цей продукт є розширенням асортименту Valeo у сфері систем передачі приводу, тому ця пропозиція є ще більш комплексною. Це рішення вже знайшло своє застосування в автомобілях марок KIA i Hyundai, що дозволило компанії зберегти свої стратегічні позиції на ринку, який швидко розвивається.

VALEO ПРОЄКТУЄ ДОСКОНАЛІСТЬ

Подвійне сухе зчеплення Valeo вирізняється винятковою продуктивністю, тому воно потрапило до масового вироб¬ництва деталей для першого монтажу. Значний акцент було зроблено на деяких ключових особливостях виробу. Плавність і безперервність прискорення в поєднанні з мінімальними втратами крутного моменту створюють незабутнє враження від водіння. Електромеханічне управління перемиканням передач також підвищує ходові якості. Сервомотори для пере¬микання передач, що викорис¬товуються в подвійному сухому зчепленні Valeo, дозволяють перемикати передачі на 15 % швидше порівняно із шестис¬тупеневою коробкою передач попереднього покоління, яка використовувалася в автомо¬білях марок KIA i Hyundai. Поєднання всіх цих особливостей робить подвійне сухе зчеплення відмінним прикладом перене¬сення технологій, призначених для першого монтажу, безпосередньо на ринок запасних частин, який поєднує комфорт автоматичної коробки передач і швидкість та ефективність ручної.

VALEO СПРИЯЄ ЗНИЖЕННЮ ВИКИДІВ CO2

Зниження викидів CO2 є одним із пріоритетів компанії Valeo, тому це завдання було базовою вимогою в процесі створення подвійного сухого зчеплення. Більше того, пере¬микання передач здійснюється без необхідності використання електроенергії, яка виробля¬ється електромеханічним сервомотором. Усі ці інновації разом поліпшують плавність, знижують вібрацію і опір, що в кінцевому підсумку приводить до зниження витрат палива і зменшення викидів СО2.

ПОДВІЙНЕ СУХЕ ЗЧЕПЛЕННЯ VALEO ТА БАГАТО ІНШОГО

Новий асортимент компанії Valeo постачається на ринок разом із комплексними мон¬тажними рішеннями — проста процедура ручного калібру вання повинна підвищити продуктивність роботи майстерень. Крім того, ця пропо¬зиція містить повну програму технічної допомоги, включаючи інструкції з установки, онлайн курси, вебінари, інтерактивні презентації та відеофільми, розташовані на безкоштовній технічній інтернет-платформі ValeoTech@ssist.

Це новий важливий крок у стратегії компанії Valeo, при¬свяченій ІАМ (Identity Access Management), котрий є продо¬вженням розроблення комп-лексних монтажних рішень для сучасних систем приводу. Про¬позиція подвійного сухого зчеплення Valeo охоплює комплект зчеплення, двомасові маховики, сервомотори, монтажні інстру¬менти і повний пакет технічної підтримки