ЛЕТ
Choose profile:
Workshop
  • Distributor
  • Driver

Новий каталог склоочисникiв Valeo Silencio™ та HydroConnect™

Valeo випустив нове видання каталогу склоочисникiв Valeo Silencio ™ та Valeo HydroConnect ™ для легкових автомобiлiв та мiкроавтобусiв.

Бренд Valeo Silencio™ присутнiй на вторинному ринку запчастин з 1998 року. Вiн пропонує понад 300 моделей склоочисникiв рiзних типiв: каркаснi, гiбриднi, безкаркаснi, з технологiєю Aquablade™ та склоочисники заднього скла. Усi продукти Valeo Silencio™ – найвищої якостi, оснащенi оригiнальним крiпленням (адаптером) склоочисника. Це оригiнальнi товари або ж з якiстю, iдентичною оригiнальному товару. Асортимент Valeo Silencio™ охоплює 99% європейського парку легкових та легких комерцiйних автомобiлiв.

До асортименту Valeo Silencio™ також входять склоочисники Valeo Aquablade™ – абсолютна iнновацiя в системах очищення. Рiдина омивача розподiляється по системi каналiв i подається на лобове скло безпосередньо перед склоочисником по всiй довжинi. 15 артикулiв Valeo Aquablade™, вироблених Valeo, для оригiнального обладнання транспортних засобiв, таких як Volvo XC60, V60, S60, Mercedes-Benz GLE, S, SL, Ford Galaxy III та S-Max II класiв вже доступнi на вторинному ринку запчастин.

Склоочисники Valeo HydroConnect™ присутнi на вторинному ринку запчастин з 2016 року. Асортимент охоплює 42 премiальнi плоскi склоочисники з унiверсальними адаптерами, призначених для вторинного ринку запчастин.

У 2020 роцi компанiя Valeo випустила 130 мiльйонiв склоочисникiв. Роком ранiше кожен третiй автомобiль, вироблений у Європi, покинув завод з оригiнальною системою склоочисникiв вiд Valeo.

Valeo – професiонал iз систем очищення скла, якому можна довiряти.

Каталог можна завантажити тут.

We appreciate your interest
Please confirm your email address