ЛЕТ
Choose profile:
Workshop
  • Distributor
  • Driver

Společnost Valeo s hrdostí oslavuje historických 100-let s SWF

Století kvality z rukou „NĚMECKÉHO SPECIALISTY NA STĚRAČE

 

SWF je značka, spojující tradice a inovace, značka, která patří společnosti Valeo, světové jedničce v oblasti systému stěračů*, slaví 100 let existence na trhu. 

SWF, se všemi svými odbornými znalostmi a inovacemi nabízí řadu prémiových stěračů, které splňují různé potřeby nezávislého trhu s náhradními díly

Pojďme se podívat na její fascinující historii:

1922: Historie SWF začala v Bietigheimu (Německo) pod názvem „Spezial Werkzeugfabrik Feuerbach“ 

1927: První stěrače a vývoj elektrických motorů, systému ostřikovačů, osvětlení a dalších automobilových dílů začíná už v roce 1927 

1935: vývoj prvního stěrače pro zakřivená čelní skla určená pro osobní vozidla 

1958: se zaměřením na poskytnutí globálního řešení pro zákazníky byly na trh uvedeny první stěrače speciálně navržené pro nákladní a užitková vozidla 

1974: představení 1 metrového stěrače pro autobusy a první integrovaný spoiler

 

1998: SWF se připojil ke společnosti Valeo a stal se významným průmyslovým dodavatelem stěračů 

2000: u stěračů SWF byl předtaven indikátor opotřebení, a to v rámci inovací společnosti Valeo.

 

2002: byly vyvinuty a uvedeny na trh první ploché stěrače 

2012: Valeo Group získala ocenění PACE za svůj systém Valeo AquaBlade™ vyrobený v německém Bietigheimu. Vedení SWF navrhlo originální příslušenství, získalo oprávnění, odborné znalosti a pokračovalo se s inovacemi. 

2013: růst pokračuje a je představena kompletní řada plochých stěračů pro nákladní automobily - VisioFlex ® 

2014: do nabídky stěračů pro osobní vozy byla přidána kompletní řada Hybridních stěračů 

2017: uvedení řady SWF Connect, která je určena pro zákazníky hledající optimalizovanou řadu plochých stěračů s maximálním pokrytím jak pro přední tak zadní okna, což znamená první řadu univerzálních zadních stěračů multiconnection v prémiovém segmentu. 

 

2018: SWF přivítala ve svém sortimentu exkluzivní produkt Valeo AquaBlade™ vyrobený v Německu, který přináší na trh s náhradními díly nejnovější inovace originálního vybavení a stává se jediným hráčem, který pokrývá trh s vozidly původně vybavenými produktem Valeo AquaBlade™ (Má už více než 1 milion). Valeo AquaBlade™, špičková technologie pro zvýšení bezpečnosti na silnici. 

* 2019 trh originálního vybavení pro osobní automobily

 

Značka, která kombinuje tradici a inovaci

Nyní, o 100 let později, je značka SWF prodávána ve více než 50 zemích a stala se předním světovým lídrem v oblasti stěračů: specializuje se na  navrhování a výrobu stěračů, motorů a komponentů v Evropě. Nabídka kompletní řady prémiových stěračů odpovídá na různorodé potřeby zákazníků. Pokrytí evropského vozového parku pro osobní automobily, těžká nákladní vozidla a autobusy  se blíží 100%. 

SWF s významnou minulostí je značka, které můžete důvěřovat. Právě oslavuje 100 let odborných znalostí a zkušeností, které budou pomáhat po mnoho dalších generací!

 

Systémy stěračů Valeo v kostce

+6 Valeo stěračů vyrobených za sekundu na světě+18 Valeo stíracích systémů na světě+13 Výzkumných a vývojových center+8000 zaměstnanců, kteří dbají o zákazníkyV roce 2019 byla 1/3 nových osobních automobilů v Evropě vybavena stíracími systémy ValeoV roce 2021 bylo 7 z 10 nových užitkových vozidel v Evropě vybaveno produktem společností Valeo+130 milionů stěračů vyrobených společností Valeo v roce 2019