Valeo added Twitter Facebook Youtube Dailymotion

Organizacja

Valeo, to grupa międzynarodowa wyspecjalizowana w projektowaniu, wytwarzaniu i sprzedaży części i systemów samochodowych. Valeo znajduje się w czołówce największych producentów samochodowych części zamiennych.

Obecnie grupa realizuje obrót w wysokości 10 mld Euro, zajmując stabilną pozycję wśród głównych aktorów rynku i będąc liderem światowym lub europejskim we wszystkich liniach swoich produktów.

Naszymi stałymi partnerami są producenci samochodów we Francji (Renault, Peugeot, Citroen), Włoszech (Fiat, Lancia, Alfa Romeo), wielu producentów niemieckich (VW, Audi, GM Opel, Daimler-Chrystler), i koreańskich (Daewoo, Hyundai), którym dostarczamy części na pierwszy montaż.

Grupa zatrudnia 72 000 osób. Podzielona na 10 Oddziałów Produkcyjnych, po jednym na każdą linię produktów bądź systemów i 9centrów dystrybucji,prowadzi działalność w 71centrach badawczo-rozwojowych i 133 jednostkach produkcyjnych w 29 krajach.Dysponuje jedną z najbardziej szerokich ofert na rynku ze swoimi 12 liniami produktów: systemy sprzęgłowe, systemy wycieraczek, oświetlenie i sygnalizacja,układy hamulcowe,systemy zapłonowe, termika silnika, klimatyzacja, alternatory i rozruszniki, systemy zabezpieczeń, elektronika, przełączniki, akcesoria elektryczne.

ponad 6%rocznych, obrotów grupy Valeo jest przeznaczanych na badania i rozwój co pozwala na osiągnięcie pozycji lidera światowego bądź europejskiego w każdym z segmentów działalności Grupy.


Polityka Zintegrowanego Systemu zarządzania Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.


Polityka ZSZ VSEE 2015_PL


Polityka ZSZ VSEE 2015_EN

W roku 2007 Valeo Service Eastern Europe podjęło decyzję o wdrożeniu Zintegrowanego Systemu Zarządzania. Jest on zgodny z ogólną polityką firmy oraz polityką Grupy Valeo, zorientowanej na klienta oraz podnoszenie w sposób ciągły jakości oferowanych produktów oraz usług.


Celem tej decyzji było zapewnienie, że działalność organizacji jest prowadzona nie tylko zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi, ale również w sposób kontrolowany wpływa na środowisko naturalne oraz funkcjonuje zgodnie z najwyższymi standardami zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy.

Miło nam poinformować Państwa, iż w marcu 2011 roku została przeprowadzona recertyfikacja Zintegrowanego Systemu Zarządzania przez firmę SGS.

ISO 9001:2008_PL ISO 9001:2008_EN

ISO 14001:2004_PL ISO 14001:2004_EN

OHSAS 18001:2007_PLOHSAS 18001:2007_EN