Valeo added Twitter Facebook Youtube Dailymotion

Valeo wzbogaca ofertę rozruszników do pojazdów ciężarowych o model MF250

Paryż, Francja, 28 listopada 2006r. - Valeo, lider europejskiego rynku części zamiennych, uzupełnia ofertę o nowo opracowany rozrusznik do pojazdów ciężarowych MF250, przeznaczony do samochodów Renault Trucks.

Nowy rozrusznik jest przewidziany jako zamiennik montowanych fabrycznie modeli marki Mitsubishi, a jego konstrukcja uwzględnia specyficzne potrzeby samochodów ciężarowych.

u Zwiększona niezawodność
Elementy montowane w pojazdach ciężarowych są poddawane szczególnie silnemu zużyciu z uwagi na trudne warunki eksploatacji: znaczne różnice temperatur, wibracje, kurz…

Z tego względu model MF250 charakteryzuje się:
- całkowitą odpornością na kurz dzięki odpowiedniej konstrukcji przekładni,
- podwyższoną trwałością dzięki amortyzatorowi przeciwwstrząsowemu.

u Lepsze osiągi
Rozrusznik MF250 powstał na bazie technologii rynku pierwotnego i osiąga o 25% większą moc niż produkt montowany fabrycznie.

u Szybszy montażW branży, w której każde unieruchomienie pojazdu specjalnego lub ciężarowego jest dla firmy niezwykle kosztowne, kwestia szybkości wymiany części zamiennych zyskuje szczególną wagę.

Z myślą o ułatwieniu montażu, produktowi MF250 nadano bardziej zwartą konstrukcję i o 15% mniejszy ciężar w stosunku do rozrusznika fabrycznego. Ponieważ jest to produkt nowy będzie on dostępny w I kwartale 2007.

Produkt MF250 nosi oznaczenia 458293 i 458295 i jest przeznaczony dla następujących modeli:
- Renault Trucks: Premium, Midliner, Manager, Maxter, C i G

Valeo Service dostarcza części zamienne oraz świadczy usługi wysokiej jakości. Valeo Service korzysta z doświadczenia dwunastu sektorów przemysłowych Grupy oraz z jej pozycji lidera na rynku montażu fabrycznego. Oferta Valeo Service należy do najbogatszych ofert na rynku, a jej 176 gam produktów obejmuje 12 funkcji dla samochodów osobowych i ciężarowych. www.valeoservice.com

Kontakt prasowy:
Marzena Mokrzecka
Tel +48225 43 4314
Fax +48225 43 4335
marzena.mokrzecka@valeo.com