Valeo added Twitter Facebook Youtube Dailymotion

Nowa Oferta Valeo 2014: Wolne Koła Pasowe


Valeo poszerza swoją ofertę Systemów Elektrycznych o Wolne Koła Pasowe oraz wzmacnia swoja pozycję eksperta Systemów Elektrycznych na niezależnym rynku części zamiennych.


Jako jeden z liderów O.E.M. oraz specjalista oferujący Systemy Elektryczne z Wolnymi Kołami Pasowymi na niezależnym rynku części zamiennych, Valeo wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie Systemów Elektrycznych OE w celu wybrania najlepszej oferty wolnych kół pasowych.


Wolne Koło Alternatora (OAP), które jest również określane jako wolne koło pasowe ze sprzęgłem jednokierunkowym jest używane, aby:

- ochronić układ napędu paska poprzez filtrowanie wibracji skrętnych silnika, aby wydłużyć okres trwałości paska napędu

- zagwarantować N.V.H. paska napędu (Hałasu-Drgań-Barwy Dźwięku), aby uzyskać optymalny poziom komfortu jazdy

- uniknąć strat tarcia spowodowanych ślizganiem paska
- pozwolić na to, aby wirnik alternatora obracał się w trybie “wolne koło” w momencie, gdy silnik zwalnia lub zatrzymuje się w celu osiągnięcia maksymalnego poziomu wydajności oraz obniżenia emisji CO2


Wolne Koła Pasowe Valeo są wyprodukowane z materiałów o najwyższej jakości oraz zostały przetestowane zgodnie z rygorystycznymi normami Valeo, aby zagwarantować wysoką odporność każdej części.

Nowa oferta Wolnego Koła Pasowego składa się ze 107 referencji obejmujących ich najbardziej popularne zastosowanie w samochodach na całym świecie.


Powody, dla których warto wybrać Wolne Koło Pasowe Valeo:

• Ekspercka wiedza oraz pozycja lidera w dziedzinie alternatorów i rozruszników.

• Jedna firma - Jeden kontakt - Jedno zamówienie - Jeden punkt logistyczny.
Valeo: twój dostawca typu one-stop-shop.


Ponadto nowa gamma Wolnych Kół Pasowych jest wyposażona w dodatkowe usługi takie jak: katalog, ulotka z ofertą produktów, dedykowany zestaw narzędzi do montażu oraz szczegółowe instrukcje montażu.


Przydatne linki:

1 Video Wolne Koło Pasowe (PL) http://www.youtube.com/watch?v=i_xfemSudfE