Valeo added Twitter Facebook Youtube Dailymotion

Reflektory dodatkowe Cibie Super Oscar LED dla ciężarówek już w sprzedaży!

Reflektory dodatkowe Cibie Super Oscar LED dla ciężarówek Legendarna markaCibié, należąca do grupy Valeo, z dumą ​prezentuje nową gamę 12 reflektorów dodatkowych seriiSuper Oscar LED,dedykowanych dlasamochodów ciężarowych. Epoka halogenów bezpowrotnie minęła, nastała era reflektorów wykorzystujących w pełnitechnologię LED!
Wartość siły strumienia świetlnego to 700 lm (wersja standardowa) lub 1200 lm (opcja), światłość osiąga wartość 75.000 cd (wersja standardowa) lub 125.000 cd (opcja). Dzięki temu reflektory dodatkoweCibiéSuper Oscar LED emitują niezwykle silną i jednolitą wiązkę światła, o zasięgu nawet do pół kilometra i szerokości do 50 metrów (opcja).
Wszystkie reflektory są odporne na wibracje, wodę, ekstremalne warunki pogodowe i na korozję. KonstruktorzyCibié nie oszczędzali reflektorówSuper Oscar LED w trakcie testów i poddawali je ciężkim i wymagającym próbom, takim jak zanurzanie w wodzie na głębokość 30 cm na łączny czas 1 godziny, wystawianie na działanie temperatury 50°C na okres 500 godzin, czy wystawianie na okres 400 godzin na działanie mgły solnej w temperaturze 35°C. To wszystko sprawia, żeCibié wyprodukowało reflektory idealne do pracy w lesie i na budowie.Super Oscar LED to idealny partner w pracy dlawszystkich kierowców wykonujących pracę w ekstremalnych warunkach drogowych i atmosferycznych.
To co najbardziej wyróżnia reflektoryCibiéSuper Oscar LED to zastosowanie w pełni technologii LED. Światło punktowe LED nie wymaga stosowania żarnika, niezbędnego w przypadku technologii halogenowej, nagrzewanego w trakcie procesu roboczego w celu wytworzenia światła. Zastosowanie technologii LED umożliwia zmniejszenie wymiarów reflektora i obniżenie wagi nawet o 1 kg w porównaniu do tradycyjnego reflektora halogenowego. Technologia LEDwymaga ograniczonej wielkości mocy do pracy z maksymalną efektywnością, charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii i niezwykle długą żywotnością, nie wymaga żadnych zabiegów konserwacyjnych czy serwisowych (brak konieczności wymiany tradycyjnych żarówek). Tylko technologia LED generuje światło o barwie zbliżonej do światła dziennego. Dzięki temu reflektory CibiéSuper Oscar LED to idealni towarzysze pracy dla kierowców obsługujących transport dalekobieżny.
Reflektory CibiéSuper Oscar LED są dostępne w wersji podstawowej oraz w opcji (dłuższy i szerszy zasięg wiązki światła, zintegrowane światło pozycyjne LED). Niezależnie od charakterystyki technicznej, klient może wybrać jedną z 4 wersji kolorystycznych: jednolicie czarną, czarną ze stylową chromowaną obwódką, całkowicie chromowaną w stylu 'vintage' oraz wersję przygotowaną do lakierowania na dowolny kolor. Reflektory dodatkowe w malowaniu typu kamuflaż? Z reflektoramiCibiéSuper Oscar LED to żaden problem! Ponadto, do każdego reflektora dołączana jest bezpłatnie osłona ze stylowym logoCibiéLED. To wszystko sprawia, że CibiéSuper Oscar LED to świetna propozycja dlamiłośników ciężarówek, 'tunerów' i wszystkich tych, którzy cenią sobie styl, indywidualność i możliwość wyróżnienia swojego pojazdu.

Film: http://www.youtube.com/watch?v=xgZ5knjls2c&feature=youtu.bePlik do pobrania: Katalog CIBIE