Valeo added Twitter Facebook Youtube Dailymotion

Nowości Valeo_listopad 2012

Oferta firmy Valeo powiększyła się o nowe referencje w zakresie chłodzenia silnika, oświetlenia, klimatyzacji, sprzęgieł, systemów zapłonu, alternatorów i rozruszników.

Nowości są dostępne od 20 listopada 2012 r.

W ramach oferty chłodzenia silnika pojawiły się 43 nowe referencje. Gama Classic została poszerzona o 7 referencji, oferta chłodnic wody Premium o 13 referencji, elementy wentylatorów o 20, a oferta chłodnic powietrza doładowanego o 3 referencje.

Oferta oświetlenia została powiększona o 11 nowych reflektorów i lamp do samochodów osobowych oraz 7 nowych typów żarówek.

W ramach oferty sprzęgieł wprowadzonych zostało 46 referencji. Na szczególną uwagę zasługują zestawy czteroelementowe oraz zestawy serwisowe do zestawów czteroelementowych. O nowe referencje kompletów sprzęgieł powiększyła się również gama azjatycka.

Systemy zapłonu powiększyły się o pompy paliwa oraz czujniki poziomu paliwa do aut marek azjatyckich oraz europejskich. Ilość referencji z tej linii produktowej to 52. Kolejne nowości z gamy alternatorów i rozruszników to w sumie 89 referencji maszyn regenerowanych.

W zakresie klimatyzacji poszerzyła się oferta skraplaczy Valeo - o 4 referencje przeznaczone do Audi A6, Forda Galaxy, Mondeo, S-Max i Land Rovera Freelandera. W ofercie klimatyzacji pojawiają się też 2 filtry
kabinowe przeciwpyłkowe do BMW X3, 5, 6, 7 oraz przewody klimatyzacji do Peugeota 508.

Pobierz biuletyn